Kierownik Robót Mostowych - Kraków - Kraków

Kierownik Robót Mostowych - Kraków

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Opis stanowiska pracy:
Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją prac z zakresu budownictwa mostowego. Zarządzanie zespołem pracowników, przestrzeganie harmonogramu robót. Współpraca z dostawcami i podwykonawcami robót. Rozliczanie kosztów budów, sporządzanie zestawień zużycia materiałów, prowadzenie dokumentacji budowy.
Realizacja inwestycji na terenie Krakowa /wartość kontraktu: ponad 100mln zł/.

Wymagania wobec kandydatów:
- wykształcenie - inżynier budownictwa,
- min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Robót Mostowych przy budowie dróg krajowych, ekspresowych, autostrad na kontraktach o wartości powyżej 50mln zł,
- uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności mostowej,
- znajomość procedur FIDIC,
- umiejętność prowadzenia dokumentacji budowlanej,
- znajomość pakietu Office,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- zdolności organizacyjne,
- prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- samochód służbowy, laptop, telefon,
- możliwość uczestnictwa w realizacji projektu o wartości ponad 100mln zł.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: budownictwo@wbspraca.pl w temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: KRM/KRK/10

Dane kontaktowe:
W&BS Rozwiązania Personalne
ul. Grochowa 7
30-731 Kraków
tel. (0-12) 398 41 44
fax. (0-12) 398 41 10

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)\".

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Kierownik Robót Mostowych - Kraków