KIEROWNIK DS. PRODUKCJI - Kraków

KIEROWNIK DS. PRODUKCJI

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Agencja rekrutacyjna ERTA dla swojego polskiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków – Ochojno

Opis stanowiska:

 Nadzór nad procesem produkcji
 Nadzór nad podległym zespołem pracowniczym
 Koordynacja zaopatrzeniem.

Wymagania:

 Wykształcenie średnie
 Minimum dwuletnie doświadczenie w branży reklamowo-produkcyjnej na stanowisku kierowniczym
 Mile widziana znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego
 Umiejętność obsługi programów komputerowych : MS Excel, Corel
 Mile widziana znajomość : AutoCad
 Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

 Umowę o pracę
 Atrakcyjne wynagrodzenie
 Premie uzależnione od wyników pracy
 Pracę w stabilnie rozwijającej się firmie
 Możliwość aktywnego rozwoju osobistego i zawodowego
 Ubezpieczenia grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem
„Kierownik ds. produkcji”.

Prosimy o umieszczanie w aplikacji oświadczenia: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji, zgodnie ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)\"

Posiadamy certyfikaty pośrednictwa pracy poza granicami Polski (nr rejestru 2017/1b), pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr rejestru 2017/1a), doradztwa personalnego (nr rejestru 2017/2), organizacji pracy tymczasowej (nr rejestru 2017/3), pośrednictwa zawodowego (nr rejestru 2017/4).

Autor ogłoszenia

erta

Telefon: 0048124230505