kierowca z prawo jazdy kat. C+E - Kraków

kierowca z prawo jazdy kat. C+E

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

ZATRUDNIE!!, PILNIE!!!
KIEROWCE z prawo jazdy kat. C + E

P.W.-CONSTRUCTION sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Józefa Dietla 65/17 w 31-054 Kraków poszukuje kierowcy z

• Doświadczeniem na trasach miedzynarodowych
• Kartą kierowcy, oraz świadectwem kwalifikacji zawodowych
• Ukończonym kursem na przewóz rzeczy
• Zaśwaidczenie o niekaralności
• Wykształcenie min. średnie

Opis stanowiska:

• Prowadzenie pojazdu (ładunek 24 t) na trasach międzynarodowych (UE)
przewidywane trasy Polska - (Niemcy,Austria,Włochy)
• Dbałość o powierzony ładunek.
• Dbanie o wizerunek firmy
• Dbanie o samochód

Oferujemy
• Stabilna praca na cały etat
• Rzetelne płatności
• Nowy samochód
• Prace w zgranym zespole

Znajomość jezyka niemieckiego jak i uprawnienia na wózek widłowy bedą dodatkowym atutem
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
( referencje mile widziane) na adres E-Mail rekrutacja@brennholz.com.pl

Autor ogłoszenia

P.W.-Construction Sp. z o.o.