KIEROWCA C+E - Transport międzynarodowy - Kraków

KIEROWCA C+E - Transport międzynarodowy

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Firma ERTA poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Kraków (Europa Zachodnia)
Lokalizacja firmy: woj. małopolskie
Data ważności oferty: 30 wrzesień 2010

Opis stanowiska:

- przewóz rzeczy w transporcie międzynarodowym

Od kandydatów oczekujemy:

- min. rocznego doświadczenia w transporcie międzynarodowym w przewozie rzeczy kat. C+E na zachodzie Europy
- kurs przewozu rzeczy
- karty do technogramu cyfrowego
- aktualnych badań lekarskich i psychologicznych
- zaświadczenia o niekaralności
- certyfikat ADR dodatkowym atutem
- komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego (warunek konieczny)
- Prawo jazdy kat. C+E

Kandydatom oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość otrzymania premii pieniężnej
- dogodne warunki pracy
- możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie

Liczba wakatów: 5

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem „Kierowca CE Kraków” Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczanie w aplikacji oświadczenia: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji, zgodnie ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)\"

Posiadamy certyfikaty pośrednictwa pracy poza granicami Polski (nr rejestru 2017/1b), pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr rejestru 2017/1a), doradztwa personalnego (nr rejestru 2017/2), organizacji pracy tymczasowej (nr rejestru 2017/3), pośrednictwa zawodowego (nr rejestru 2017/4).