KIEROWCA - Kraków

KIEROWCA

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Firma WORK WONDERS dla swojego klienta, hurtowni opakowań,
poszukuje osoby na stanowisko pomocnika w hurtowni - kierowcy.

Obowiązki
· rozwożenie towarów
· zbieranie należności za rozwieziony towar
· zbieranie zamówień od klientów
· pomoc przy sortowaniu towaru

Wymagania:
· dokładność, odpowiedzialność, uczciwość
· prawo jazdy kat. B i umiejętność jazdy samochodem do 3,5 tony
· dobra znajomość topografii Krakowa
· zdolności interpersonalne, kultura osobista
· ważna legitymacja uczniowska lub studencka
· wiek od 18 do 26 lat

Oferujemy:
· wynagrodzenie 6 zł netto/h
· pracę w miłej atmosferze
· pracę na umowę zlecenie od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 -15.30

Osoby zainteresowane proszone są o nadsyłanie aplikacji na adres:
krakow@workwonders.pl (w tytule maila prosimy wpisywać nazwę stanowiska)
lub kontakt osobisty
Gb WORK WONDERS
ul. Dietla 50, 31-039 Kraków
Tel: 502 271 579, (0 12) 421-12-54

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”

Autor ogłoszenia

Ewelina Gnoińska

Telefon: 12 421 12 54