Projektant / Konstruktor Elektryk - Kraków

Projektant / Konstruktor Elektryk

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.
Naszym Klientem jest firma z branży inżynieryjnej, zajmująca się konstruowaniem maszyn, automatyzacją, robotyką. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres Obowiązków
• Konstruowanie, dokumentowanie i prototypowanie instalacji elektrycznej wewnątrz nowo opracowywanych maszyn.
• Opracowywanie wiązek kablowych i ich prototypowanie.
Wymagania
• Wykształcenie wyższe kierunkowe lub min. średnie elektryczne.
• Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku konstruktora.
• Umiejętność projektowania instalacji elektrycznej, skrzynek i rozdzielnic nn, automatyki instalacji sterowania maszyn itp.
• Znajomość norm bezpieczeństwa i przepisów BHP.
• Czytanie i rysownie schematów i wiązek kablowych.
• Uprawnienia SEP 1kV.
• Obsługa programów SolidWorks.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
• Skrupulatność, dokładność, zacięcie ogólnokonstruktorskie.
Oferujemy
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub forma B2B.
• Darmowe szkolenie z Solidoworks Electrical przeprowadzone przez profesjonalną firmę na miejscu w Krakowie.
• Proponowane widełki wynagrodzenia 4000-5500 netto.
• Praca w innowacyjnej firmie w małym, profesjonalnym zespole.
• Możliwość awansu zawodowego.
• Udział w ciekawych projektach.
Podsumowanie Oferty
Administratorem danych osobowych (ADO) jest Grupa Doradcza Profesja S.C. P, ul. Juliusza Lea 114, 30-133 Kraków, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2544). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych i/lub przyszłych procesów rekrutacyjnych, a ich podanie jest dobrowolne. Dane są udostępniane firmom, z którymi ADO ma zawarte umowy o świadczenie usług rekrutacyjnych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania i usuwania. Szczegółowe informacje zawarte są w Polityce Prywatności na stronie internetowej Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Doradcza Profesja S.C., P.Gunia, G.Balak w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Autor ogłoszenia

GD Profesja

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Projektant / Konstruktor Elektryk