Projektant konstrukcji stalowych - Kraków

Projektant konstrukcji stalowych

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.
Naszym Klientem jest firma zajmująca się przygotowaniem koncepcji, projektowaniem, produkcją oraz montażem urządzeń i maszyn dla linii technologicznych do transportu materiałów sypkich wykorzystywanych głównie w hutach szkła. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Obowiązki
• Projektowanie elementów konstrukcji stalowych pieca szklarskiego,
• Sporządzanie dokumentacji projektowej (montażowej i wykonawczej),
• Sporządzanie list materiałowych,
• Przeprowadzanie procesu uzgodnień technicznych,
• Kontakt z inwestorem.
Wymagania
• Wykształcenie wyższe techniczne,
• Minimum 3-5 letnie doświadczenie w zakresie projektowania konstrukcji stalowych,
• Bardzo dobra znajomość programu AutoCAD oraz Inventor,
• Mile widziane doświadczenie na stanowisku lidera lub kierownika zespołu projektantów,
• Mile widziana praktyka (doświadczenie) w dziedzinie montażu konstrukcji stalowych,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.
Oferujemy
• Niekorporacyjną i bardzo przyjazną atmosferę pracy,
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji kandydata oraz uzyskiwanych wyników pracy,
• Możliwość awansu w ramach struktury firmy
• Samodzielne stanowisko i ambitne zadania,
• Praca z najlepszymi ekspertami w swoich dziedzinach,
• Udział w konferencjach branżowych i szkoleniach,
• Możliwość rozwoju w kierunku lidera zespołu.
Podsumowanie Oferty
Administratorem danych osobowych (ADO) jest Grupa Doradcza Profesja S.C. P. Gunia, G. Balak, ul. Juliusz Lea 114, 30-133 Kraków, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2544). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych i/lub przyszłych procesów rekrutacyjnych, a ich podanie jest dobrowolne. Dane są udostępniane firmom, z którymi ADO ma zawarte umowy o świadczenie usług rekrutacyjnych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania i usuwania. Szczegółowe informacje zawarte są w Polityce Prywatności na stronie internetowej Administratora.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Doradcza Profesja S.C., P.Gunia, G.Balak w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Autor ogłoszenia

GD Profesja