Mechanik Maszyn Budowlanych - Kraków

Mechanik Maszyn Budowlanych

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

GlobalForce - specjaliści w rekrutacji pracowników sektora
transportowego i motoryzacyjnego

W imieniu naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH
(Poznań, Gdańsk, Kraków)

Opis stanowiska:

Naprawa i serwis maszyn budowlanych i drogowych (zagęszczarki, agregaty, minikoparki, itp).
Sprawdzenie stanu technicznego, kwalifikacja maszyn do użytku lub remontu.

Wymagania:

- doświadczenie zgodne z opisem stanowiska,
- preferowane doświadczenie z serwisu maszyn budowlanych lub wypożyczalni maszyn budowlanych,
- samodzielność,
- odpowiedzialność.

Oferujemy:
- możliwośc podnoszenia kwalifikacji,
- atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawa + premia uzależniona od wyników pracy),
- praca w rozwijającej sie firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie CV na adres e-mail: praca@globalforceservices.com

Prosimy o załączenie klauzuli:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).\"

Nr agencji: 4732/1b