Inżynier elektryk/energetyk - Litwa - Kraków

Inżynier elektryk/energetyk - Litwa

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

A-Team Recruitment jest firmą doradztwa personalnego, z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

INŻYNIER ELEKTRYK/ENERGETYK
Miejsce pracy: Litwa
Nr ref.: IE/LI/07/12

Zakres obowiązków:
• Projektowanie rozwiązań technicznych dla dystrybuowania energii i pozostałej infrastruktury technicznej-konstruowanie nowych instalacji elektrycznych,
• wsparcie prac projektowych w zakresie mechaniki,
• nadzór nad procesem projektowania-prowadzenie dokumentacji dla konstruowanych urządzeń i instalacji na wszystkich poziomach: przygotowania i wdrożenia projektu, zapewnienia praw autorskich,
• odpowiedzialność za nowe inwestycje w zakresie utrzymania instalacji elektrycznych, tworzenia instalacji nadzorujących,
• nadzór nad projektami-odpowiedzialność za przyjęte rozwiązania konstrukcyjne-rozpatrywanie zagadnień bezpieczeństwa, terminów realizacji,
• wspieranie działu produkcji w eliminowaniu błędów konstrukcyjnych i produkcyjnych,
• wdrażanie operacyjnego zarządzania w dziedzinie administrowania i utrzymania/obsługi instalacji technicznych, kontroli stanu technicznego urządzeń oraz procesów,
• przygotowywanie propozycji usprawnień w nadzorze, użytkowaniu, rozwoju i naprawie urządzeń,
• opracowywanie kalkulacji kosztów, przygotowywanie kontraktów dla dostawców,
• nadzór nad dokumentacją techniczną i operacyjną,
• koordynowanie dostaw, działań instalacyjnych i serwisowych,
• odpowiedzialność za dostawy energii z punktu widzenia technicznego-likwidowanie nieprawidłowości przy planowaniu i ewaluacji zużycia energii,
• analiza i weryfikacja zaleceń technicznych dla pomiaru wydajności energetycznej, powstających na podstawie audytów energetycznych prowadzonych przez serwisy techniczne dostawców,
• przegląd i weryfikacja wydajności technicznej na podstawie raportów wydajności energetycznej, zawierających kalkulacje zaoszczędzonej energii i weryfikacje specyfikacji urządzeń,
• tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe,
• minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Inżynier Elektryk, Inżynier Energetyk lub na pokrewnym stanowisku,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego-warunek konieczny,
• bardzo dobra znajomość programów Excel i Lotus Notes,
• prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane:
• Doświadczenie w branży przetwarzania biomasy,
• wiedza o systemach ogrzewania parowego,
• umiejętności analitycznego myślenia,
• ukierunkowanie na szczegóły,
• umiejętności opracowywania danych i wnioskowania,
• szybkie podejmowanie decyzji i orientacja na dotrzymywanie terminów.

Oferujemy:
• pracę w innowacyjnej organizacji,
• możliwość podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia,
• pracę z profesjonalistami w międzynarodowym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym IE/LI/07/12 na adres:

martyna.kubrak@ateam.pl

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A-Team Recruitment Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Szpitalnej 6/10 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Autor ogłoszenia

A-Team Recruitment

Telefon: 12 379 39 93