Asystent ds Serwisu Energoelektroniki - Kraków

Asystent ds Serwisu Energoelektroniki

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta, firmy z branży elektronicznej zajmującej dystrybucją oraz instalacją przetwornic , soft-startów, urządzeń UPS, falowników, agregatów prądotwórczych, izolatorów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Ref: ASE/KR

Zakres obowiązków:
Dostawa, montaż, serwis, uruchomienia i szkolenia w zakresie urządzeń UPS
Dostawa, montaż falowników, soft-startów i innych
Realizacja kontraktów zgodnie z instrukcjami SZJ, sporządzenie i podpisywanie dokumentów związanych z realizacją usług
Udzielanie wsparcia technicznego klientom
Realizacja reklamacji składanych przez klientów i u Dostawców
Realizacja prefabrykacji
Magazynowanie/usuwanie zużytych elementów eksploatacyjnych serwisowanych urządzeń

Wymagania:
Wykształcenie średnie techniczne najlepiej elektryczne
Doświadczenie na podobnym stanowisko
Znajomość budowy urządzeń energoelektronicznych
Uprawnienia SEP
Znajomość obsługi komputera (pakiet Office, internet)
Dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacji
Prawo jazdy kat. B

Oferta:
Praca stała w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie do negocjacji
Niezbędne narzędzia pracy
Rozwój zawodowy i możliwość awansu

Kontakt:
CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres e-mail.
Uprzejmie informujemy, że będziemy się kontaktować z wybranymi osobami

Autor ogłoszenia

GD Profesja

Telefon: 012 357 37 76