SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY dział eksportu - Kraków

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY dział eksportu

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Obowiązki:
Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

- aktywne pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami polskimi i rosyjskimi
- pozyskiwanie zamówień na produkty w technologii druku offsetowego
- doradztwo technologiczne
- prezentacja oferty firmy na spotkaniach i targach na terenie Federacji Rosyjskiej, Ukrainy i Polski
Wymagania:

- min. 2 lata doświadczenia w pracy drukarni na stanowisku handlowca, technologa lub Account Managera w agencji reklamowej
- doświadczenie w sprzedaży opakowań lub materiałów POS
- znajomość zagadnień związanych z poligrafią oraz technik przygotowywania materiałów do druku
- biegła znajomość j. rosyjskiego
- znajomość j. angielskiego lub niemieckiego mile widziana
- prawo jazdy kat. B
Oferujemy:

- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawę + premie uzależnione od wyników
- dodatkowe świadczenia
- możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem Specjalista-eksport Krk.

Prosimy o umieszczanie w aplikacji oświadczenia: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji, zgodnie ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)\"

Posiadamy certyfikaty pośrednictwa pracy poza granicami Polski (nr rejestru 2017/1b), pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr rejestru 2017/1a), doradztwa personalnego (nr rejestru 2017/2), organizacji pracy tymczasowej (nr rejestru 2017/3), pośrednictwa zawodowego (nr rejestru 2017/4).