PŁATNE PRAKTYKI W SZKOLE JĘZYKOWEJ CE LINGUA - Kraków

PŁATNE PRAKTYKI W SZKOLE JĘZYKOWEJ CE LINGUA

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Firma
Centrum Edukacji Lingua proponuje szeroką gamę kursów i szkoleń językowych na najwyższym poziomie. Pracujemy w oparciu o innowacyjne metody nauczania, wszystkim Klientom proponujemy dodatkowe konwersacje, zapewniamy różnorodne materiały edukacyjne gratis oraz umożliwiamy dopasowanie godzin zajęć do potrzeb Klienta. Gwarantujemy komfortowe warunki nauki, a także pełen profesjonalizm i zaangażowanie wszystkich naszych pracowników.
Pracujemy w oparciu o autorską metodę First Steps 1 2 3 Method. Więcej o metodzie na www.firststeps.edu.pl
Rodzaj oferty
Obecnie umożliwiamy odbycie płatnej praktyki w dziale marketingu i administracji.
Zakres obowiązków
Osoba odbywająca praktyki będzie odpowiedzialna za weryfikację i archiwizowanie dokumentacji, obsługę Klienta oraz aplikacji systemowej, wsparcie w działaniach marketingowych i codziennych obowiązkach firmy.
Wymagania
- student II lub III roku studiów (mile widziani studenci studiów zaocznych)
- dyspozycyjność od poniedziałku do czwartku, minimum 6 godzin dziennie
- dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów Word, Excel, Power Point
- rzetelność i sumienność
- kreatywność
Firma oferuje
- płatne praktyki studenckie
- nabycie doświadczenia z zakresu działań marketingowych i sprzedaży
- pracę w sympatycznym zespole
- certyfikat ukończenia praktyk
Informacje dodatkowe
Rekrutacja kandydatów trwa do 20.04.2012 r.
Aplikacje CV wraz z listem motywacyjnym należy wysłać na adres marketing@cel.com.pl
W tytule wiadomości proszę umieścić „Praktyki”
Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi osobami
Więcej informacji: www.cel.com.pl marketing@cel.com.pl

Autor ogłoszenia

CE Lingua Szkoła Językowa

Telefon: 123565790