Programista Stron Internetowych - Kraków

Programista Stron Internetowych

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Firma Zetha Media LTD właściciel:

* dwóch najpoczytniejszych tytułów prasowych skierowanych do Polonii w Wielkiej Brytanii,
* jednego z najbardziej popularnych portali społecznościowych i serwisu ogłoszeniowego wśród Polaków za granicą,
* twórca wyjątkowej telewizyjnej platformy cyfrowej zaprojektowanej z myślą o Polakach w Wielkiej Brytanii.

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisko, dołączy do zespołu informatyków i będzie odpowiedzialna za programowanie skryptów i aplikacji dla stron www, budowę nowych oraz rozbudowę istniejących portali, administrowanie stron oraz serwisów internetowych.
Wymagania:

- minimum 2 letnie, udokumentowane doświadczenie na stanowisku programisty stron internetowych/webmaster,

- doświadczenie w pracy w większym zespole,

- biegła znajomość PHP5 i MySQL,

- umiejętność pisania optymalnych zapytań SQL,

- bardzo dobra znajomość XHTML i CSS,

- bardzo dobra znajomość JavaScritpt (w tym technologii AJAX i JSON),

- znajomość programowania obiektowego.

Dodatkowym atutem będzie znajomość budowy portali społecznościowych oraz wiedza na temat tworzenia aplikacji mobilnych.

Oferujemy:

Pełną wyzwań pracę na pełnym etacie w siedzibie frmy w Krakowie. Możliwość uczestniczenia w realizacji międzynarodowych projektów. Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Aplikacje prosimy przesłać na adres: info@zethamedia.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\"