Informatyk(osoba niepełnosprawna) - Kraków

Informatyk(osoba niepełnosprawna)

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

A-Trybut Optymalizacja Zatrudnienia Sp. z o.o. to firma wyspecjalizowana w doradztwie, rekrutacji
i pośrednictwie pracy dla Osób Niepełnosprawnych. Obecnie dla naszego Klienta, ogólnopolskiej firmy z branży HR poszukujemy osoby na stanowisko:

Informatyk ( osoby niepełnosprawne)
Miejsce pracy: Kraków
IT/KRK/04

Opis stanowiska:
dbanie o prawidłowe funkcjonowanie systemów i aplikacji,
bieżące rozwiązywanie problemów informatycznych,
zapewnianie instalacji oprogramowania,
zapewnianie poprawnego funkcjonowania sprzętu komputerowego oraz sieci.
Wsparcie użytkowników z zakresu problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem.

Wymagania:

bardzo dobra znajomość środowiska MS Windows,
znajomość sprzętu informatycznego, konfiguracji i naprawy,
dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność,
posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności.

Oferujemy:

samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
stabilne warunki zatrudnienia,
umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nazwą stanowiska(lub nr.ref )na adres:a.bielicka@a-trybut.eu
(Proszę zaznaczyć posiadany stopień niepełnosprawności w treści maila lub CV)

Autor ogłoszenia

A-Trybut