Informatyk - Kraków

Informatyk

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Grupa RoboNET rozwija zainteresowanie robotyką i informatyką poprzez ofertę edukacyjną RoboCAMP, oraz dostarcza sprzęt dydaktyczny i najnowocześniejsze zabawki edukacyjne za pośrednictwem sklepu internetowego oraz placówek handlowych RoboSHOP. Projekt RoboCAMP otrzymał tytuł „Lider Europejskiego Roku Kreatywności i Innowacji 2009 w Polsce\" w kategorii: nauka i technika.

W związku z dynamicznym rozwojem RoboNET Sp. z o.o., poszukujemy kandydata z Krakowa lub okolic na stanowisko:
Informatyk

Obowiązki:
• Organizowanie sal na kursy i warsztaty
• Zapewnienie pełnej logistyki
• Zapewnienie kadry do realizacji zadań
• Realizacja działań promocyjnych ustalanych centralnie
• Organizacja lokalnych działań promocyjnych
• Realizacja imprez/eventów (urodziny z RoboCAMP, dzień dziecka, majówki)
• Miesięczne rozliczanie podległych pracowników placówki
• Pomoc Fundacji Fabryka Talentów
• Raportowanie z działań do przełożonego
• Przeprowadzanie prezentacji dla samorządów lokalnych, organizacji pozarządowych, firm i instytucji otoczenia biznesu
Wymagania:
• Odpowiedzialność, dokładność, sumienność, punktualność, systematyczność
• Zdolności organizacyjne oraz umiejętność organizacji własnego czasu
• Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów
• Preferowane kierunki studiów: ekonomia, zarządzanie i marketing
• Mile widziane osoby posiadające zamiłowanie do techniki, automatyki, robotyki i informatyki
• Mile widziane doświadczenie w organizacjach pozarządowych lub studenckich
• Wysoka kultura osobista
• Mobilność i chęć do podróżowania
• Prawo jazdy kategorii „B”
• Znajomość J. angielskiego w stopniu komunikatywnym
Oferujemy:
• Szkolenia specjalistyczne
• Wsparcie merytoryczne oraz logistyczne przy realizacji zadań
• Umowa zlecenie lub rozliczenie na fakturę VAT
• Praca na pełny etat
• Trzy miesięczny okres próbny
• Premia uznaniowa uzależniona od dodatkowych aktywności i wyników
• Elastyczny czas pracy
• Pracę w młodym, energicznym zespole, miłą atmosferę oraz dobre warunki pracy
• Możliwość realizowania własnych pomysłów w ramach pracy

Jeśli masz pasję, ambicje, chcesz zdobyć praktyczne doświadczenie w prestiżowej firmie i zrobić coś konstruktywnego, a czujesz, że jesteśmy w stanie Ci to zapewnić, prześlij nam
swoje CV na adres:
rekrutacja@robonet.pl
podając w temacie wiadomości: Informatyk Kraków
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)\".

Autor ogłoszenia

robonet

Telefon: 48587396161