Ekspert Oracle - Kraków

Ekspert Oracle

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Opis stanowiska pracy
GridwiseTech jest operującym na trzech kontynentach specjalistą w zakresie skalowania i optymalizacji systemów IT, w tym opartych o technologie Oracle.
Poszukujemy specjalisty w zakresie baz danych Oracle. Jego głównym zadaniem będzie administracja oraz optymalizacja systemów bazodanowych opartych o technologie Oracle realizowana w ramach projektów wykonywanych przez GridwiseTech.

Zatrudnionej osobie oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, możliwość podnoszenia kwalifikacji i doskonalenia umiejętności poprzez pracę dla dużych przedsiębiorstw w Polsce i za granicą.

Opis stanowiska:
GridwiseTech od 2003 pomaga klientom w budowaniu i zarządzaniu systemami bazodanowymi. Jesteśmy Partnerem Roku 2011 Oracle. Jako ekspert ds. systemów Oracle, będziesz odpowiedzialny za realizacje projektów dla kluczowych klientów obsługiwanych przez GridwiseTech w Polsce i na świecie.

Podstawowy zakres prac obejmuje: audyty i optymalizacje, konsolidacje systemów bazodanowych, hurtownianych, BI i replikacji danych (w tym systemów wysokiej dostępności). Ponieważ realizujemy do kilkudziesięciu projektów rocznie, uzupełnisz swoje doświadczenie o pracę przy różnorodnych systemach informatycznych, zarówno o przeciętnej wielkości oraz skomplikowaniu, jak i bardzo dużych i kompleksowych. Będziesz pracował z najbardziej doświadczonymi specjalistami w kraju i za granicą oraz odbywać podróże służbowe.

Przewidywana ścieżka kariery.
Rozwijamy się szybko i zdefiniowanie własnego miejsca zależeć będzie w dużej mierze od Ciebie. Jeśli sprawdzisz się w tej roli, będziesz mógł dołączyć do centralnego zespołu GridwiseTech sterującego rozwojem i ewolucją naszych usług i oferty. W zależności od umiejętności i własnych wyborów, już po kilku miesiącach możesz samodzielnie definiować architekturę dla klientów bądź prowadzić zespoły projektowe, przygotowywać i prowadzić szkolenia bądź tworzyć artykuły oraz reprezentować firmę na konferencjach.

Więcej informacji o nas: www.gridwisetech.com

CV i list motywacyjny należy przesłać na adres: jobs[at]gridwisetech.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\"

Wymagania
Dobra znajomość konfiguracji, administracji i optymalizacji bazy danych Oracle.
Dobra znajomość SQL i PL/SQL.
Doświadczenie w pracy na platformach UNIX i Windows.
Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę dla klientów z zagranicy.
Wysoka komunikatywność, dociekliwość i wyobraźnia.
Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność i samodyscyplina dla pracy bez nadzoru.

Mile widziane:
Umiejętność analizy potrzeb, definiowania wymagań i opracowywania architektury systemu.
Znajomość innych technologii Oracle i metod ich konfiguracji: wysoka dostępność (HA), strategia backup/restore, hurtownie danych, BI, Weblogic, Data Integration, Exadata i inne.
Znajomość zagadnień sprzętowych (przykładowo: mechanizmy HA/DR na poziomie macierzy, budowa sieci, różnice pomiędzy architekturą procesorów, aspekty wydajności serwerów).
Posiadanie certyfikatów OCA, OCP lub innych.
Umiejętność prowadzenia prezentacji, rozmów i spotkań.

Autor ogłoszenia

GridwiseTech

Telefon: 12/2947120