PRAKTYKA - Kraków

PRAKTYKA

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Agencja W&BS Rozwiązania Personalne oferuje studentom oraz absolwentom: PRAKTYKI ZAWODOWE

Zakres obowiązków:
- obsługa połączeń przychodzących,
- administrowanie bazą ogłoszeń,
- uczestnictwo w procesie rekrutacyjnym, selekcja dokumentów aplikacyjnych,
- poszukiwanie informacji w Internecie,
- czas praktyk: zgodny z czasem pracy biura (8.00 – 16.00), dwa lub trzy razy w tygodniu.

Wymagania:
- umiejętność obsługi komputera /pakiet MS Office/
- swobodne poruszanie się po Internecie,
- komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
- samodzielność i inicjatywa w działaniu.

Mile widziane:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:
- szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego popartego referencjami,
- możliwość poznania specyfiki pracy w agencji rekrutacyjnej.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: rekrutacja@wbspraca.pl w temacie maila prosimy o wpisanie: PRAKTYKA

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

Dane kontaktowe:
Work & Business Solutions
ul. Grochowa 7
30-731 Kraków
Tel. (0-12) 398 41 44
fax. (0-12) 398 41 10

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)\".

Autor ogłoszenia

wbs