Menager ds. Rekrutacji Nr Ref.: MR/02/2011 - Kraków

Menager ds. Rekrutacji Nr Ref.: MR/02/2011

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

AEGON – Międzynarodowa korporacja finansowa z prestiżowej listy Global Fortune 500,
zarządzająca aktywami 378 mld € ponad 40 milionów klientów.
W Polsce lider na rynku usług finansowych, laureat nagród „Przedsiębiorstwo Fair Play\" nieprzerwanie od 2001 r.
za rzetelność w biznesie oraz uczciwe traktowanie klientów i pracowników

Menager ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: MR/02/2011

ZADANIA:
• Prowadzenie i koordynacja procesów rekrutacji i selekcji zgodnie ze standardami firmy,
• Zarządzanie i rozbudowa bazy rekrutacyjnej,
• Ścisła współpraca z menagerami sprzedaży w zakresie obsługi planowania, przeprowadzania i korygowania procesów rekrutacyjnych,
• Tworzenie nowych oraz usprawnianie istniejących narzędzi stosowanych w procesie rekrutacji,
• Raportowanie wyników pracy.

WYMAGANIA:
• Minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych z wykorzystaniem wielu źródeł (także metodą direct search),
• Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,
• Samodzielność, kreatywność, nastawienie na cel i dynamika w działaniu,
• Znajomość pakietu MS Office.

CO W ZAMIAN:
• Praca w ekskluzywnym i komfortowym biurze w centrum Krakowa,
• Fantastyczną atmosferę pracy wśród ludzi pełnych humoru i głodnych sukcesów,
• Nienormowany czas pracy,
• W pełni wyposażone stanowisko pracy (m.in. służbowy komputer i telefon komórkowy),
• Wsparcie działań operacyjnych przez Asystentkę ds. rekrutacji,
• Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, wyjazdy integracyjne,
• Atrakcyjny system wynagrodzenia (część stała i premie),
• Pakiet medyczny.

Aplikację zawierającą CV i list motywacyjny prześlij, wraz z numerem referencyjnym w temacie wiadomości,
na adres poczty mail\'owej:

rekrutacja.krakow@aegonpolska.pl

Autor ogłoszenia

AEGON Polska

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Menager ds. Rekrutacji Nr Ref.: MR/02/2011