MANAGER ZESPOŁU SPRZEDAŻY - Kraków

MANAGER ZESPOŁU SPRZEDAŻY

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

AEGON – Międzynarodowa korporacja finansowa
zarządzająca aktywami 298 mld €, ponad 40 milionów klientów.
W Polsce lider na rynku usług finansowych, laureat nagród „Przedsiębiorstwo Fair Play\" nieprzerwanie od 2001r.
za rzetelność w biznesie oraz uczciwe traktowanie klientów i pracowników –
– poszukuje w Krakowie:

Nr Ref.: MZS/03/2011

ZADANIA:
• Budowanie, rozwijanie i zarządzanie własną siecią sprzedaży,
• Aktywne wspieranie procesów sprzedaży poprzez szkolenia oraz coaching,
• Bieżący monitoring i raportowanie wyników sprzedażowych własnych oraz podległego zespołu,
• Stałe dbanie o rozwój osobistych kompetencji zawodowych,
• Realizacja planów sprzedaży

WYMAGANIA:
• Posiadane co najmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży bezpośredniej,
• Doskonałe umiejętności interpersonalne i organizacyjne,
• Jasno sprecyzowane cele zarówno biznesowe jak i osobiste,
• Zaangażowanie, automotywacja oraz umiejętności motywowania zespołu do osiągania wyznaczonych celów
• Umiejętności pracy pod presją czasu i wyniku
• Inicjatywa, kreatywność i dynamizm w działaniu.

CO W ZAMIAN:
• Praca w ekskluzywnym i komfortowym biurze w centrum Krakowa,
• Fantastyczna atmosfera wśród ludzi pełnych humoru i głodnych sukcesów,
• Elastyczny czas pracy.
• Autorski projekt wdrażania do zawodu,
• Unikatowy program rozwoju kariery,
• Atrakcyjne wynagrodzenie (premie stałe, kwartalne oraz wysoka prowizja), pakiet socjalny,
• Szkolenia, konkursy, wyjazdy integracyjne (wycieczki zagraniczne).

Jeśli uważasz, że to właśnie Ty jesteś idealnym kandydatem na To stanowisko, prześlij
aplikację zawierającą CV i list motywacyjny, wraz z numerem referencyjnym w temacie wiadomości, na adres poczty mailowej:

rekrutacja.krakow@aegonpolska.pl

Odpowiemy tylko na wybrane oferty!

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - MANAGER ZESPOŁU SPRZEDAŻY