Portier/Bellboy Oferta dedykowana dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością - Kraków

Portier/Bellboy Oferta dedykowana dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Polski HR- A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.
Polski HR-A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Portier/Bellboy
Oferta dedykowana dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością
Miejsce pracy: Kraków (Centrum)

Obowiązki:
Osoba będzie odpowiedzialna za:
- Pomoc w obsłudze gości hotelowych
- Realizację drobnych poleceń gości
- Udzielanie gościom informacji o hotelu, mieście i najbliższej okolicy
Wymagania:
- Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
- Mile widziane rok doświadczenia w obsłudze klienta;
- Język angielski w stopniu komunikatywnym (min. A2/B1)
- Bardzo dobra znajomość topografii miasta
- Kreatywność w rozwiązywaniu problemów
- Rzetelność i sumienność
Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- Prace w młodym zespole
- Możliwość awansu i podnoszenia swoich kwalifikacji

Autor ogłoszenia

Polski HR A-Trybut S.A.

Telefon: 698 102 346