Pracownik fizyczny - szlifowanie i polerowanie (Kraków) - Kraków

Pracownik fizyczny - szlifowanie i polerowanie (Kraków)

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Dla naszego klienta - firmy usługowej, poszukujemy pracowników do pracy fizycznej.

Stanowisko:

Pracownik fizyczny - szlifowanie i polerowanie
Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

- szlifowanie i polerowanie powierzchni płaskich,

- praca w Krakowie oraz możliwe wyjazdy na delegacje w Polsce i za granicą,

Wymagania:

- sumienność, pracowitość,

- sprawność manualna,

- prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- mozliwość pracy na umowę o pracę,

- wyjazdy za granicę dodatkowo płatne,

- zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,

- Praca w miłej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@globalforce.pl

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.\"

GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732)

Autor ogłoszenia

GlobalForce Services Sp.z.o.o.

Telefon: 12 378 48 30