OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - Kraków

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Polski HR -A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A.
Polski HR A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750. Polski HR A-Trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko–świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2016.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Oferta kierowana do osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Miejsce pracy: Kokotów (okolice Krakowa)

Obowiązki:
• obsługa wózka widłowego
• załadunek i rozładunek towarów
• inwentaryzacja
• transport towaru
• prace magazynowe
• przestrzeganie procedur z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:
• mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
• uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego (wysoki skład)
• doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego
• pracowitość, zaangażowanie
• dokładność i odpowiedzialność
• dyspozycyjność

Oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową
• przyjazną atmosferę w pracy
• pracę w nowoczesnym centrum logistycznym
• stabilne warunki zatrudnienia
Czekamy na Twoje CV !

Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do wysyłanie CV na adres: barbara.adamska@polskihr.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz dalszych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).\"