Mechanik Samochodów Osobowych (Irlandia) - Kraków

Mechanik Samochodów Osobowych (Irlandia)

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

GlobalForce Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjną z wieloletnim doświadczeniem.
Obecnie dla naszego klienta MSL Service Centre - autoryzowanego serwisu samochodów osobowych marki: Hyundai, Mazda, Mercedes-Benz, Skoda i Volkswagen w Dublinie prężnie działającego na irlandzkim rynku motoryzacyjnym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik Samochodów Osobowych
Miejsce pracy: North Dublin

Obowiązki:
• Naprawy mechaniczne, bieżący serwis i utrzymanie samochodów osobowych marek Hyundai, Mazda, Mercedes-Benz, Skoda i Volkswagen

Wymagania
• Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego mechanika samochodowego,
• Doświadczenie pracy w autoryzowanym serwisie będzie dodatkowym atutem,
• Dokładność i precyzja w pracy,
• Sumienność,
• Chęć do nauki języka angielskiego,
• Orientacja na rozwój i doskonalenie umiejętności poprzez udział w szkoleniach branżowych.
Oferujemy:
• Stałą i stabilną pracę w autoryzowanym serwisie Hyundai, Mazda, Mercedes-Benz, Skoda i Volkswagen,
• Umowę o pracę na pełen etat, zawieraną bezpośrednio z pracodawcą na warunkach irlandzkich,
• Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i posiadanych kwalifikacji: na początek 14 euro/ h,
• Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania i wszelkich formalności związanych z wyjazdem i podjęciem pracy w Irlandii.
• Pracę w ambitnym, wykwalifikowanym zespole profesjonalistów,
• Szeroki wachlarz szkoleń z zakresu mechaniki i diagnostyki pojazdów
• Nowy start i życie w Irlandii.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na adres mailowy: praca@globalforce.pl bądź też zadzwoń na numer: (12) 378-48-30
Więcej informacji o pracodawcy: http://msl.ie/msl-group/locations/msl-park-service-centre
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez GlobalForce Services sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.\"
Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732).

Autor ogłoszenia

GlobalForce

Telefon: 12 378 48 30