Zatrudnimy Doradców Finansowych - Kraków

Zatrudnimy Doradców Finansowych

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Zatrudnimy DORADCÓW FINANSOWYCH, z doświadczeniem w kontakcie z Klientem.

Poszukujemy osób z doświadczeniem w sprzedaży produktów finansowych KREDYTÓW, UBEZPIECZEŃ, INWESTYCJI.
ZAPEWNIAMY UMÓWIONE SPOTKANIA I BAZĘ KLIENTÓW!

Miejsce pracy Kraków, woj. małopolskie

Oferujemy:

• dla Klienta:

- Kompleksową usługę optymalizacji kosztów produktów finansowych
- Optymalizację pracy firm w zakresie prawa
- Unikalne połączenie dwóch branż

• dla Doradców:

- WYNAGRODZENIE GWARANTOWANE + PROWIZJA
- Udział w nowym projekcie
- Możliwość szybkiego awansu
- Wysokie wynagrodzenia, premie
- Samochód służbowy

Zadania osoby na tym stanowisku:

• Dbanie o rozwój wiedzy zawodowej
• Tworzenie optymalnych rozwiązań dla klienta
• Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
Od kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenia minimum średniego- wyższe mile widziane
• Chęci rozwoju i obecności w projekcie który bardzo dynamicznie się rozwija
• Zaangażowanie i pasja w działaniu
• Samodzielność w realizacji zadań, wysokie poczucie odpowiedzialności i zorientowanie na realizację celów
• Prawo jazdy kat. B

Autor ogłoszenia

IMPERIAL

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Zatrudnimy Doradców Finansowych