Samodzielny Księgowy (Kraków) - Kraków

Samodzielny Księgowy (Kraków)

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

GlobalForce Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjną z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie, dla jednego ze swoich klientów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Samodzielny Księgowy
(miejsce pracy: Kraków)

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie pełnej księgowości
• Prowadzenie ksiąg handlowych (pełna księgowość: PIT, CIT, VAT, rozliczenia wewnątrz i poza unijne)
• Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów
• Obsługa kadrowa
• Rozliczenia ZUS
• Kontakt z klientami
• Prowadzenia korespondencji z partnerami i klientami firmy
• Przygotowywania raportów, zestawień i analiz
• Realizowania samodzielnych zadań zleconych
• Bieżącego wsparcia w prowadzonych projektach
• Przygotowywania raportów dla Zarządu
• Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
• Dekretacji i księgowania dokumentów oraz obsługi procesów księgowych dla klientów
• Prowadzenia ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
• Przygotowywania deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych

Wymagania:
• Doświadczenie w księgowości na stanowisku samodzielnego księgowego (preferowane biuro rachunkowe)
• Doświadczenie w pracy z pełną księgowością
• Komunikatywność, dobra organizacja pracy
• Praktyczna znajomość programów Optima, REWIZOR, Płatnik
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• Dodatkowe szkolenia, kursy i certyfikaty branżowe będą dużym plusem

Oferujemy:
• Wynagrodzenie w przedziale 2800-3500 zł netto / miesiąc w zależności od doświadczenia i umiejętności
• Pracę na pełen etat na umowę o pracę
• Przyjazna atmosfera
• Możliwość rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez stronę lub adres praca@globalforce.pl

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732)

Autor ogłoszenia

Globalforce

Telefon: 123784830

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Samodzielny Księgowy (Kraków)