Młodszy księgowy z językiem ukraińskim (Kraków) - Kraków

Młodszy księgowy z językiem ukraińskim (Kraków)

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Global Force Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjną z długoletnim doświadczeniem. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Księgowy z językiem ukraińskim.

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
- przetwarzanie i procesowanie faktur oraz innych dokumentów,
- rozliczenia z urzędami,
- przygotowywanie raportów, analiz oraz sprawozdań i deklaracji,
- wprowadzanie danych do systemu,
- bezpośredni kontakt z klientem ukraińskojęzycznym,
- inne prace księgowo-administracyjne,

Wymagania:
- doświadczenie w zawodzie księgowego lub pokrewnym,
- chęć rozwoju w obszarze księgowosci,
- język ukraiński na poziomie co najmniej dobrym (B2)
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca na terenie Krakowa
- umowa o pracę na pełny etat

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@globalforce.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać numer referencyjny: MKU/K/01/16.

Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

Autor ogłoszenia

Globalforce

Telefon: 123784830

ZdjęciaZdjecia - Młodszy księgowy z językiem ukraińskim (Kraków)