Młodszy księgowy z angielskim i innym językiem obcym - Kraków

Młodszy księgowy z angielskim i innym językiem obcym

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Opis stanowiska: • Sprawdzanie dokumentów księgowych • Zapewnianie wysokiej jakości usług • Analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych dotyczących należności i zobowiązań • Przygotowanie sprawozdań finansowych i raportów • Udział w czynnościach zamknięcia okresów rozliczeniowych Wymagania: • Bardzo dobra znajomość jednego z wymienionych języków: hiszpański/włoski/ portugalski/niemiecki/francuski/słowacki/hebrajski/holenderski • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Word i Excel) • Umiejętności analityczne, organizacyjne • Komunikatywność i pozytywne nastawienie do pracy • Gotowość do pracy na pełny etat w siedzibie firmy • Chęć rozwoju zawodowego w dziedzinie księgowości międzynarodowej • Wysoki poziom zdolności interpersonalnych • Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane (klient zapewnia niezbędne szkolenia) Oferujemy: • Możliwość zdobycia doświadczeń zawodowych w różnych obszarach księgowości • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do poziomu realizacji zadań • Pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość doskonalenia języków obcych (stały kontakt z zagranicznymi oddziałami) • Pracę w komfortowym biurze i przyjazną atmosferę pracy • Pakiet benefitów

Autor ogłoszenia

Karolina Jankowiak

Telefon: 616268800