Księgowa - Kraków

Księgowa

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie


POLSKI HOLDING REKRUTACYJNY SA
Spółka notowana na NewConnect

Poszukuje pracowników na stanowisko

Głównego Księgowego/Samodzielnego Księgowego
W Warszawie, Krakowie i Katowicach

Nr ref. FK/WAW/05

Opis stanowiska:
- Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości dla grupy spółek holdingowych zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi oraz wszelkie obowiązki wynikające z kompleksowej obsługi Księgowej
- Sporządzanie bilansu oraz rachunku zysków i strat ,
- Współtworzenie i realizacja polityki rachunkowości w spółce,
- Przygotowanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych, raportów finansowych dla Grupy PHR SA

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe,
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku(warunek konieczny),
- Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
- Doświadczenie w tworzeniu bilansów i sprawozdań finansowych w tym skonsolidowanych sprawozdań dla Spółek giełdowych,
- Znajomość programów finansowo-księgowych (mile widziana znajomość programu CDN OPTIMA) ,
- Dobra znajomość MS Office ( w szczególności Excel)
- Mile widziane: posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności.

Oferujemy:
-samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- umowÄ™ o pracÄ™,

Osoby, które posiadają orzeczenie o niepełnosprawności prosimy o zamieszczanie informacji w CV z podaniem posiadanej grupy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nazwą stanowiska (lub nr.ref ) na adres: a.bielicka@a-trybut.eu

Autor ogłoszenia

A-Trybut Optymalizacja Zatrudn

Skontaktuj siÄ™ telefonicznie...

lub...

Wyślij wiadomość