Konsultant ds. Obslugi Klienta - Kraków

Konsultant ds. Obslugi Klienta

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Bohemia IZ Sp z o.o. Oddział w Polsce prowadzi działalność jako Agent firmy inwestycyjnej CAPITAL PARTNERS a.s. z siedzibą w Pradze w Republice Czeskiej, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko:
Konsultant ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Kraków
KRAKÓW
Zakres obowiązków:
• realizacja czynności marketingowych
• budowanie i rozwijanie trwałych relacji z klientem
• organizowanie i uczestnictwo w spotkaniach handlowych
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania:
• min. średnie wykształcenie
• niekaralność
• odpowiedzialność
• komunikatywność
• pracowitość i wytrwałość
Oferujemy:
• pracę w młodym zespole
• atrakcyjne wynagrodzenie
• szeroki program szkoleń
• możliwość rozwoju zawodowego
Oto adres naszej firmy. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:
ul. Mehoffera 10, 31-322 Kraków
tel. 516 009 607
Tomasz.sikora@stockmarket-info.cz

W aplikacji prosimy zawrzec klauzule: Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Autor ogłoszenia

Tomasz Sikora

Telefon: 516009607

Skontaktuj siÄ™ telefonicznie...

lub...

Wyślij wiadomość