Główna Księgowa - Kraków

Główna Księgowa

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Polski HR A-Trybut S.A to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. Polski HR- A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750. Praca Tymczasowa. Laureat srebrnego medalu w regionie małopolsko-świętokrzyskim.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
- Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości firmy
- Sporządzanie deklaracji podatkowych
- Sporządzanie sprawozdania finansowego
- Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US,GUS,ZUS i inne)
- Zarządzanie działem księgowości
- Rozliczanie PEFRON

Wymagania:

- Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- Wykształcenie kierunkowe ,(mile widziane: ekonomia, rachunkowość, finanse)
- Doświadczenie w pracy na podobnych stanowisku
- Doświadczenie w zakładzie pracy chronionej
- Wiedza z zakresu rachunkowości i podatków
- Znajomość systemów księgowych
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- Znajomość technik negocjacji, coachingu
- Umiejętność bardzo dobrej organizacji czasu pracy

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Praca w centrum Krakowa w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Praca w przyjaźniej atmosferze
Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do wysyłanie CV na adres: teresa.podsiadlo@a-trybut.eu

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)\".

Autor ogłoszenia

Polski HR A-Trybut S.A.