DORADCA KLIENTA DS. SEGMENTU PRESTIGE - Kraków

DORADCA KLIENTA DS. SEGMENTU PRESTIGE

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

AEGON –Międzynarodowa korporacja finansowa z prestiżowej listy Globar Fortune 500,
zarządzająca aktywami 378mld € ponad 40 milionów klientów.
W Polsce lider na rynku usług finansowych, laureat nagród „Przedsiębiorstwo Fair Play\" nieprzerwanie od 2001r.
za rzetelność w biznesie oraz uczciwe traktowanie klientów i pracowników –
– poszukuje w Krakowie:

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: DKSP/03/2011

ZADANIA:
• Pozyskiwanie Nowych Klientów poprzez aktywną sprzedaż produktów,
• Doradztwo, utrzymywanie i rozwijanie długoterminowych relacji z Klientami,
• Serwis i obsługa posprzedażowa obecnych Klientów,
• Aktywne uczestnictwo w szkoleniach oraz stałe podnoszenie kwalifikacji,
• Raportowanie wyników pracy,
• Ścisła współpraca z kierownictwem i pozostałymi członkami zespołu.

WYMAGANIA:
• Posiadane przynajmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej ,
• Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe),
• Jasno sprecyzowane cele zarówno biznesowe jak i osobiste,
• Ponadprzeciętna motywacja do osiągania sukcesów,
• Zorientowanie na cel.

CO W ZAMIAN:
• Pracę w ekskluzywnym i komfortowym biurze w centrum Krakowa,
• Fantastyczną atmosferę wśród ludzi pełnych humoru i głodnych sukcesów,
• Elastyczny czas pracy,
• Autorski projekt wdrażania do zawodu,
• Unikatowy program rozwoju kariery,
• Atrakcyjne wynagrodzenie (premie stałe, kwartalne oraz wysoka prowizja), pakiet socjalny,
• Po okresie próbnym i realizacji planu sprzedaży –wynagrodzenie podstawowe,
• Szkolenia, konkursy, wyjazdy integracyjne (wycieczki zagraniczne).

Jeśli uważasz, że to właśnie Ty jesteś idealnym kandydatem na To stanowisko, prześlij
aplikację zawierającą CV i list motywacyjny, wraz z numerem referencyjnym w temacie wiadomości, na adres poczty mailowej:

rekrutacja.krakow@aegonpolska.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)