Doradca Klienta - Kraków

Doradca Klienta

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A – firma od 2001 r. nieprzerwanie wyróżniana certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play” przez Krajową Izbę Gospodarczą za rzetelność w biznesie oraz uczciwe traktowanie klientów i pracowników - poszukuje w Krakowie:
Doradcy Klienta
Nr ref: DO13/11

Nasze oczekiwania:
- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
- wykształcenie średnie – preferowane wyższe
- ponadprzeciętna motywacja do osiągania sukcesów
- wysoka etyka zawodowa

Twoje przyszłe obowiązki:
- nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
- aktywne uczestnictwo w szkoleniach oraz stałe podnoszenie kwalifikacji
- raportowanie wyników sprzedażowych

Oferujemy:
- autorski projekt wdrożenia zawodowego oraz profesjonalny program rozwoju kwalifikacji
- elastyczny czas pracy
- wynagrodzenie znacznie przewyższające przeciętne wynagrodzenie na rynku
- szeroki wachlarz premii motywacyjnych i sprzedażowych

rekrutacja.krakow@aegonpolska.pl

Autor ogłoszenia

AEGON

Telefon: 784435255