Doradca Finansowy - Kraków

Doradca Finansowy

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Opis stanowiska pracy
• nawiązywanie i budowanie dobrych relacji z klientami
• sprzedaż produktów inwestycyjnych
• profesjonalne doradztwo w zakresie oferty firmy
• utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

Od kandydatów oczekujemy:

• minimum średniego wykształcenia,
• ambicji i samodzielności w osiąganiu wytycznych celów,
• zorientowania na pracę i rozwój zawodowy, zaangażowania i chęci nabywania nowych doświadczeń,
• kreatywności i inicjatywy,
• doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy
• możliwość osiągania wysokich zarobków
• duże możliwości rozwoju, jasno określoną ścieżkę kariery, szkolenia
• współpracę w gronie najlepszych specjalistów oraz sympatyczną, motywująca atmosferę pracy

Oferty zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny, a także kod referencyjny MB/1 prosimy kierować na adres e-mail:

marzena.bielarz@aegonpolska.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Autor ogłoszenia

AEGON