Specjalista ds. Administracyjnych(z orzeczeniem o niepełnosprawności) - Kraków

Specjalista ds. Administracyjnych(z orzeczeniem o niepełnosprawności)

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Nasz klient, ogólnopolska firma z branży HR, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce Pracy: Kraków-centrum
nr ref. ADM/KRK/05

Opis stanowiska:
Administracyjna obsługa biura,
Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
Obsługa centrali telefonicznej i poczty elektronicznej,
Prowadzenie rejestracji korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej,
Przygotowanie analiz, prezentacji, raportów,
Inne prace na potrzeby firmy.

Wymagania
Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
Wykształcenie wyższe,
Doświadczenie na podobnym stanowisku,
Bardzo dobra znajomość MS Office,
Samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność,
Komunikatywność, wysoka kultura osobista,

Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę.
Pracę w młodym zespole, przyjaznej atmosferze,
Samodzielne stanowisko,
Możliwość rozwoju zawodowego.

Kontakt:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nazwą stanowiska lub nr ref. na adres: praca@a-trybut.eu
(Proszę zaznaczyć posiadany stopień niepełnosprawności w treści maila lub CV)

Autor ogłoszenia

A-Trybut

Telefon: 327213939