Regionalny kierownik ds. sprzedaży - Kraków

Regionalny kierownik ds. sprzedaży

Miasto: Ogłoszenia Kraków, Region: Lubelskie

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe
- Co najmniej dwa lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku w sprzedaży.
- Wysokie umiejętności negocjacyjne, interpersonalne i analityczne,
- Umiejętność planowania i konsekwentnej realizacji strategii sprzedaży,
- Silne nastawienie na realizację postawionych celów,
- Konsekwencja w realizacji zadań, kreatywność, innowacyjność,
- Komunikatywność, operatywność i samodzielność w działaniu
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Gotowość do podróżowania, duża dyspozycyjność
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
- Prawo jazdy kat. B.
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług z branży szkoleniowej,
- Mile widziana znajomość języka angielskiego,

Opis stanowiska:
- Realizacja ustalonych planów sprzedaży zgodnie z założeniami ogólnej strategii szkoły,
-Nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
-Utrzymywanie i rozwój relacji z dotychczasowymi klientami firmy
-Opracowywanie ofert handlowych
- Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych, przetargach, negocjacjach
- Uczestniczenie w aktywnym tworzeniu i rozwoju dobrego wizerunku szkoły wśród klientów i kontrahentów,
- Analizowanie rynku firm szkoleniowych,
- Opracowywanie planów i raportów z działań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: kr@cel.com.pl Proszę dodać w temacie wiadomości: PRACA KR KRAKÓW
(z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póz. zm.)”.

Oferujemy:
- Interesującą pracę w dużej szkole językowej ,
- Atrakcyjne wynagrodzenie i firmowy pakiet socjalny,
- Samochód służbowy i inne narzędzia pracy.

Autor ogłoszenia

CELingua

Telefon: (012) 357 53 79