INWENTARYZACJA - praca czasowa - Chrzanów

INWENTARYZACJA - praca czasowa

Miasto: Ogłoszenia Chrzanów, Region: Lubelskie

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej na stanowisku:

PRACOWNIK INWENTARYZACJI

Lokalizacja: Chrzanów

OBOWIĄZKI:
• prace pomocnicze przy inwentaryzacji.

WYMAGANIA:
• wysoka kultura osobista,
• komunikatywność i odpowiedzialność,
• chęci do pracy,
• dyspozycyjność w dniu 30/06 w godzinach 21:00-5:00.

OFERUJEMY:
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: krakow@jobman.pl z dopiskiem w tytule: Inwentaryzacja - Chrzanów.

Prosimy o umieszczenie klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych.

Jobman.pl
Kraków ul. Długa 48/8
Tel. 012 418 12 33
0-506 008 990
Kraków

Autor ogłoszenia

Jobman.pl

Telefon: 506 008 990