Pracownik umysłowy/Specjalista - Chrzanów

Pracownik umysłowy/Specjalista

Miasto: Ogłoszenia Chrzanów, Region: Lubelskie

W związku z dynamicznym rozwojem działu obsługi klienta poszukujemy kompetentnych i odpowiedzialnych kandydatów na dwa wolne stanowiska.
Kandydat musi legitymować się:
• Wykształcenie minimum średnie
• Zamieszkanie na terenie Chrzanów i okolice
• Ambicja i pragnienie osiągnięcia sukcesu
• Zdolność umiejętnego obcowania z ludźmi
• Mile widziane przygotowanie pedagogiczne
• Mile widziana wcześniejsza praca w pionie obsługi klienta
• Podstawowe wiadomości z zakresu obsługi komputera
Oferujemy:
• Atrakcyjne zarobki
• Podróże, wyjazdy integracyjne, konkursy motywacyjne
• Solidne kształcenie w ramach praktycznie wyjątkowej na skalę europejską koncepcji kształcenia
• Możliwość rozwoju i pozyskania doświadczenia w branży
• Nienormowany czas pracy
• Praca w młodym i zgranym zespole
Zadania:
• Reprezentowanie OVB Vermögensberatung PL na miejscu i utrzymywanie bezpośrednich relacji z interesantami i klientami
• Znajomość i rozumienie życzeń i potrzeb swoich klientów i na tej podstawie opracowywanie indywidualnych koncepcji zabezpieczenia i inwestowania majątku
• Ponoszenie odpowiedzialności za zdobywanie nowych oraz podtrzymywanie i rozbudowę istniejących kontaktów z klientami w segmencie klientów indywidualnych.

Jeżeli spełniacie Państwo powyższe kryteria jesteście uprawnieni do złożenia CV na adres e-mail: andrzejserwin.ovb@interia.pl i ubiegania się o rozmowę kwalifikacyjną.
kom.: 513 105 898

Autor ogłoszenia

Andzrej Serwin

Telefon: 513-105-898