DORADCA KLIENTA - Chełmek

DORADCA KLIENTA

Miasto: Ogłoszenia Chełmek, Region: Lubelskie

OGÓLNOPOLSKA SIEĆ KANCELARII PRAWNYCH OMEGA
Obecnie poszukuje osób z terenu całego województwa gotowych podjąć współpracę na stanowisku: DORADCA KLIENTA
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów na terenie wybranego województwa;
Obsługa klientów - sporządzanie umów i pełnomocnictw, aktywna pomoc w zbieraniu niezbędnej dokumentacji;Aktywne pozyskiwanie współpracowników.

Wymagania:
1. Doświadczenie w sprzedaży;
2. Mobilność;
3. Minimum średnie wykształcenie;
4. Preferowany wiek: 25 - 65 lat.

Oferujemy :
1. Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
2. Dla najlepszych interesującą ścieżkę rozwoju zawodowego
4. Dla najlepszych wyposażenie w narzędzia pomocne w realizacji zadań

Kontakt: rekrutacja1794@omega-kancelaria.pl
OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZONE SĄ O PRZESŁANIE CV Z DOPISKIEM Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Lub pod nr tel. 795458456 ( po godz. 16.00).

Autor ogłoszenia

Omega kancelarie prawne

Telefon: 795458456