Pracownik pomiarowy - Brzeszcze

Pracownik pomiarowy

Miasto: Ogłoszenia Brzeszcze, Region: Lubelskie

NTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, firmy geodezyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Pomiarowy
Miejsce pracy: Brzeszcze
Nr ref.: POM/BR2/09

Zadania:

stabilizacja palików i ich opis według zaleceń geodety,
prace związane z tyczeniem,
prawidłowe wytyczanie i wznawianie punktów,
odkopywanie, zakopywanie i stabilizacja znaków geodezyjnych,
pomoc w prowadzeniu specjalistycznego sprzętu geofizycznego na podstawie szkiców dojazdów i przesunięć,
ustawianie i poziomowanie teodolitów i niwelatorów, ustawianie i trzymanie w prawidłowej pozycji pryzmatów, łat, tyczek, a także posługiwanie się innymi narzędziami stosowanymi
w pracach polowych (np. linka pomiarowa, siekierka, kilof, łopatka itp.),
wykonywanie powierzonych zadań i czynności zgodnie z przepisami BHP.

Wymagania:

aktualne zaświadczenie o niekaralności,
prawo jazdy kat. B,
obowiązkowość i dokładność,
dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres ok. 3 - 4 tygodni (listopad 2009)
z możliwością przedłużenia,
pracę w miłej atmosferze.

PRACA OD ZARAZ

Autor ogłoszenia

Telefon: 123793993