Spawacz elementów metodą TIG praca na terenie Europy - Brzesko

Spawacz elementów metodą TIG praca na terenie Europy

Miasto: Ogłoszenia Brzesko, Region: Lubelskie

WELDING INSTALLATIONS PROJECTS DOŁĘGA WYRAZ BUNIOWSKI SPÓŁKA JAWNA
jest dynamicznie rozwijającą się firmą, w której największym kapitałem są pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wykonywanych gałęzi przemysłu.
Specjalizujemy się w montażach, modernizacjach i remontach w branży spożywczej, farmaceutycznej, przemyśle kosmetycznym oraz budowach konstrukcji obszarowych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Spawacz elementów metodą TIG
praca na terenie Europy
Opis stanowiska:
• Spawanie elementów metodą TIG

Wymagania:
• umiejętność spawania metodą TIG
• aktualne certyfikaty spawalnicze TÜV/UDT/IS
• min. 1 rok doświadczenie w spawaniu
• brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
• organizowanie pracy własnej
• umiejętność pracy w zespole
• mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach
praca w systemie jednozmianowym
Wynagrodzenie od 8 000 do 14 000 PLN netto miesięcznie
ubezpieczenie
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres 3 miesięcy z możliwością długotrwałej współpracy
pracę zgodnie z najnowszymi standardami
możliwość rozwoju
szkolenia

Jesteś zainteresowany?

Wyślij CV na adres zmartyna@wip-company.pl
lub zadzwoń +48 501 376 233

Autor ogłoszenia

WELDING INSTALLATIONS PROJECTS

Telefon: 501 376 233