Zaopiekuj się samotną starszą Panią, super zastępstwo od 01.11. :) - Zielona Góra

Zaopiekuj się samotną starszą Panią, super zastępstwo od 01.11. :)

Miasto: Ogłoszenia Zielona Góra, Region: Lubelskie

Winckler Personal już od 4 lat wspiera rekrutacje pracowników zarówno na terenie Polski, jaki i krajów niemieckojęzycznych. Cechuje nas doświadczenie, profesjonalizm w działaniu, a przede wszystkim dbałość  i troska o każdą zatrudnioną osobę. Oferujemy jedynie przejrzyste i sprawdzone oferty pracy. Przychodząc do nas - zostajesz na dłużej. W naszej firmie liczysz się Ty i Twoje potrzeby!
Dziś chcielibyśmy zaproponować Ci poniższą ofertę pracy:

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej i znającej niemiecki conajmniej dobrze na ofertę w 61348 Bad Homburg. Pani Marianne mieszka sama w domu z ogrodem w centrum miasta. Pani Marianne jest sprawna umysłowo, jest osobą sympatyczną i wyrozumiałą. Chodzi samodzielnie, ale potrzebuje drobnej pomocy przy higienie osobistej, zakupach, gotowaniu i sprzątaniu. Pani ma ukochanego małego pieska rasy Foxterrier, z którym lubi chodzić na spacery. Piesek jest już stary i niewidomy, czasem trzeba pojechać z nim do weterynarza. Do sklepu jest pieszo 5 minut drogi, na wyjazdy do lekarza, fryzjera czy weterynarza jeździ się taksówką. Jest stały dostęp do internetu i oddzielne mieszkanie dla opiekunki/opiekuna. Oferta jest sprawdzona i naprawdę godna polecenia, zachęcamy do aplikowania!

Aplikuj już teraz na rekrutacja@wincklerpersonal.pl i zobacz jak dobrze się z nami współpracuje!! :)

OBOWIĄZKI
Pomoc przy wstawaniu, ubieraniu, toalecie i higienie ciała;
Pomoc w prowadzeniu domu, robieniu zakupów, gotowaniu;
Wspólne spędzanie czasu, towarzystwo, rozmowy, itp.,
Wyjścia z pieskiem na spacery i do weterynarza.

WYMAGANIA
Co jest dla nas ważne?

Znasz język niemiecki dobrze i nie boisz się rozmawiać.
Jesteś osobą odpowiedzialną, troskliwą i cierpliwą.
Lubisz spędzać czas z osobami starszymi.
Nie masz nałogów ( ewentualnie sporadycznie popalasz).
Masz jakiekolwiek doświadczenie związane z opieką.
Lubisz i potrafisz prowadzić dom i gotować.
Chcesz wyjechać na ok. 2 miesiące,

OFERUJEMY
Co proponujemy?

Oferujemy Ci legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie wraz z ubezpieczeniem i odprowadzanymi składkami do ZUSu.
Wsparcie i pomoc naszych doświadczonych konsultantów, którzy będą do Twojej dyspozycji przez cały okres obowiązywania umowy. Jesteśmy w stanie rozwiązać niemal każdy problem, przypuszczalnie nie Ty pierwszy/pierwsza się z nim borykasz :)
Zorganizujemy dla Ciebie dojazd i powrót oraz go opłacimy.
Otrzymasz wynagrodzenie podstawowe w granicach 1100,00 Euro, w dniu urodzin * + 50 Euro za polecenie koleżanki, która z nami wyjedzie * +160 Euro za polecenie niemieckiego klienta, * + 50 Euro za prawo jazdy, jeśli na zleceniu poruszasz się autem * +50 Euro, jeśli zostaniesz pełne 3 miesiące lub dłużej.
*Podsumowując u nas zawsze masz możliwość wyższych zarobków, niż tylko wynagrodzenie podstawowe. Jeśli oczekujesz stałej i dobrze płatnej pracy - jesteś w dobrych rękach. Dajemy Ci możliwość zarobienia od 50€ nawet do 410 € na zleceniu, nie wliczając wynagrodzenia podstawowego, które stanowi Twój stały miesięczny dochód.

Skontaktuj się z nami
Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu. Możesz zgłosić się poprzez formularz w linku poniżej:

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
Zadzwoń: Opieka seniorów – Niemcy, tel.: (22) 631 11 10
Inżynieria, przemysł i produkcja – Niemcy, tel.: (22) 631 11 70
Rekrutacje stałe – Polska, tel. (22) 652 27 72
Napisz E-mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl

Więcej ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl

Dziękujemy za złożone aplikacje i poświęcony nam czas.

Autor ogłoszenia

Winckler Personal

Telefon: (22) 631 11 10