Tłumacz j. niemieckiego pracownik inwentaryzacji - Zielona Góra

TÅ‚umacz j. niemieckiego pracownik inwentaryzacji

Miasto: Ogłoszenia Zielona Góra, Region: Lubelskie

Zadania na stanowisku:
• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych.
• Obsługa urządzeń do skanowania towarów.
• Pełnienie roli tłumacza podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą (kontakt z personelem sklepów, obsługą hotelową itp.)
Wymagania na stanowisku:
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie
• Umiejętność obsługi komputera
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy w godz. nocnych oraz do częstych wyjazdów.
• Dyspozycyjność w wybranych trzy tygodniowych turnusach wyjazdowych w okresie od 14.11.2010
Wybranym kandydatom oferujemy:
• Umowa zlecenie lub o dzieło.
• Zagwarantowany transport oraz nocleg ze śniadaniem i obiadem.
• Wynagrodzenie 160 PLN brutto za każdą inwentaryzację (wynagrodzenie łączne do 3600 zł brutto miesięcznie),
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: magdalena.piwinska@issp.pl

Maile proszę tytułować T/D/(miejscowość)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)\".

Autor ogłoszenia

Issp

Telefon: 071 377 88 00

Skontaktuj siÄ™ telefonicznie...

lub...

Wyślij wiadomość