Pracownik szklarniowy – praca przy kwiatach doniczkowych - Zielona Góra

Pracownik szklarniowy – praca przy kwiatach doniczkowych

Miasto: Ogłoszenia Zielona Góra, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Tymczasowej Contrain Poland 5612

Miejsce pracy Holandia

Zakres obowiązków
Sadzenie i przesadzanie kwiatów doniczkowych – ręczne i maszynowe,
Pielęgnacja kwiatów,
Przygotowywanie kwiatów do transportu.

Czego oczekujemy
Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym ( mile widziane)
Gotowości do pracy w różnych warunkach (możliwa praca na hali, w szklarni oraz na zewnątrz).

Co oferujemy
Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wyższe o około 5% niż przy tej samej stawce na holenderskiej umowie / stawka 9,59 euro brutto za godzinę,
Wsparcie przy organizacji zakwaterowania w miejscu pracy oraz transportu do / z miejsca pracy,
Wsparcie polskojęzycznego opiekuna na terenie kraju wykonywanej pracy,
Możliwość długotrwałej współpracy po zakończeniu projektu.

Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę Contrain Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Towarowa 35 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Kontakt

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV/zapytań na adres rekrutacja@contrain.pl

Osoby z woj. lubuskiego, jeśli jesteś zainteresowany to zadzwoń pod numer +48 61 853 83 72 , +48 503 193 249

Autor ogłoszenia

Contrain