Praca przy pielęgnacji roślin ozdobnych dla osób ze znajomością języka obcego - Zielona Góra

Praca przy pielęgnacji roślin ozdobnych dla osób ze znajomością języka obcego

Miasto: Ogłoszenia Zielona Góra, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Tymczasowej Contrain Poland 5612

Miejsce pracy Holandia

Zakres obowiązków
ogólna pielęgnacja roślin ozdobnych (kwiaty, drzewka, krzewy)
sadzenie, przesadzanie, pielenie, etykietowanie roślin
przygotowywanie roślin do transportu, realizacja zamówień

Czego oczekujemy
doświadczenie w pracy w ogrodnictwie
znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację
gotowość do regularnych wyjazdów za granicę
samodzielność i zaradność
sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Co oferujemy
legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€), wyższe o ok. 5% przy tej samej stawce niż na umowie holenderskiej
wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy
wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy
możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie działającej firmie ogrodniczej
możliwość pracy dla pary

Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę Contrain Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Towarowa 35 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Kontakt

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV/zapytań na adres rekrutacja@contrain.pl

Osoby z woj. lubuskiego, jeśli jesteś zainteresowany to zadzwoń pod numery +48 61 853 83 72 , +48 503 193 249

Autor ogłoszenia

Contrain