Przedstawiciel Handlowy/ Sprzedawca - Zielona Góra

Przedstawiciel Handlowy/ Sprzedawca

Miasto: Ogłoszenia Zielona Góra, Region: Lubelskie

Jeśli szukasz pracy w charakterze przedstawiciela handlowego, w prężnie rozwijającej się firmie, jesteś kreatywny w działaniu, masz na pomysł na siebie To jest praca dla Ciebie!

Obowiązki:
- aktywne poszukiwanie nowych klientów i utrzymywanie kontaktów handlowych,
- podpisywanie i odbiór umów z klientem
- promowanie i rozwój sprzedaży w segmencie klientów detalicznych na określonym terenie.

Wymagania:
- Zaangażowanie i silna motywacja do działania
- Samodzielność oraz dobra organizacja pracy
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzenia rozmów handlowych
- Dobra znajomość obsługi komputera
- Komunikatywność i wysoka kultura osobista
- Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego mile widziane

Warunki współpracy:
- Forma zatrudnienia: umowa o pracę /umowa zlecenie/ własna działalność gospodarcza
- Wymiar czasu pracy: cały etat / dorywcza

Oferujemy:
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
- Kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy
- Możliwość kształtowania własnej kariery
- Możliwość szybkiego awansu

Praca na terenie wszystkich województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego oraz dolnośląskiego.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail: hermannmiller@tlen.pl
W tytule e-maila proszę podać stanowisko i region/miasto/ np. PH/Zielona Góra

Autor ogłoszenia

Hermannmiller

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Przedstawiciel Handlowy/ Sprzedawca