Przedstawiciel Handlowy PGE Obrót S.A. całe woj. lubuskie - Zielona Góra

Przedstawiciel Handlowy PGE Obrót S.A. całe woj. lubuskie

Miasto: Ogłoszenia Zielona Góra, Region: Lubelskie

KBTI Poland agent Autoryzowanego Przedstawiciela PGE Obrót S.A. jednego z największych dostawców energii elektrycznej na obszarze całego kraju poszukuje osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy PGE Obrót S.A.
w województwie lubuskim

ZADANIA:

•Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów z sektora małych i średnich firm
•Budowanie relacji z klientami biznesowymi
•Prowadzenie negocjacji handlowych
•Realizowanie wyznaczonych celów

WYMAGANIA:

•Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
•Doświadczenie we współpracy z klientami biznesowymi
•Wykształcenie minimum średnie
•Dobra znajomość obsługi komputera (MS Word, Excel)
•Samodzielność i chęć podnoszenia kwalifikacji
•Wysoka kultura osobista
•Komunikatywność
•Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów
•Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

•Umowę o współpracy na podstawie własnej działalności
•Wysokie wynagrodzenie prowizyjne
•Możliwość rozwoju zawodowego
•Pakiet szkoleń
•Możliwość udziału w atrakcyjnych wyjazdach
•Bezpłatne szkolenia i treningi wprowadzające, doszkalające
•Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe
•Doradztwo i wsparcie przez cały okres współpracy
•Korzystanie z gotowego systemu identyfikacji wizualnej sieci
•Uzyskiwanie realnych dochodów już od początku prowadzenia działalności

Dla najlepszych możliwość tworzenia własnych grup sprzedażowych z wyłącznością terytorialną

Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV
wraz z listem motywacyjnym na adres:

rekrutacja@kbti.pl w treści maila wpisując miasto

Autor ogłoszenia

KBTI Poland

Telefon: 790030381