Kasjer/ka w supermarkecie - Zielona Góra - Zielona Góra

Kasjer/ka w supermarkecie - Zielona Góra

Miasto: Ogłoszenia Zielona Góra, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Tymczasowej Work Force
ul. Więzienna 21
50-112 Wrocław
kontakt: e-mail: jowita.loin@hrworkforce.pl, tel.: 725-900-860

Opis stanowiska pracy
Agencja HR Work-Force poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko: Kasjera (supermarket jednej z ogólnopolskich sieci)

Kandydatom oferujemy:
- pracę w weekendy i w tygodniu
- możliwość dalszej współpracy
- stawkę 7,50 złotych brutto dla uczących się oraz 6,50 zł/za godzinę dla osób nieuczących się
- bezpłatne szkolenie z zakresu BHP oraz obsługi kasy fiskalnej
- możliwość zdobycia doświadczenia
- pracę w miłej atmosferze
- bezpośrednią opiekę konsultanta
- elastyczne godziny pracy

Wymagania
- mile widziany status ucznia lub studenta
- dyspozycyjność
- książeczka sanitarno-epidemiologiczna
- uśmiech i pozytywne nastawienie do życia

Autor ogłoszenia

HR Work-Force

Telefon: 725 900 860