Firma Promibo Sp. Z O.O zatrudni Doradcę Mobilnego i Regionalnego Koordynatora Sprzedaży - Zielona Góra

Firma Promibo Sp. Z O.O zatrudni Doradcę Mobilnego i Regionalnego Koordynatora Sprzedaży

Miasto: Ogłoszenia Zielona Góra, Region: Lubelskie

Zakres obowiązków:

• Aktywne i efektywne pozyskiwanie Klientów Indywidualnych
• Analiza potrzeb Klienta oraz doradztwo w zakresie oferowanych usług i produktów bankowych
• Budowanie długofalowej współpracy i dobrych realizacji z Klientami
• Obsługa rachunków bieżących i kredytowych Klientów Indywidualnych
• Kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość, zarządzanie i pokrewne)
• Min. 6 miesięczne doświadczenie zdobyte w Polsce w sprzedaży produktów finansowych oraz obsłudze klientów. Z czego ostatnie 6 miesięcy powinny być przepracowane w trybie ciągłym.
• Min. podstawowa znajomość analizy ekonomiczno – finansowej produktów gospodarczych
• Nastawienie na osiągnięcie celów i realizacji zadań
• Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
• Inicjatywa oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
• Znajomość obsługi komputera, programu MS Office (Word, Excel)

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie 1600 brutto + premia
• Kompleksowy system szkoleń
• Ciekawą i odpowiedzialną pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji finansowej
• Do dyspozycji Doradcy Mobilnego: samochód służbowy, telefon służbowy oraz laptop, drukarka, skaner.

Kontakt:
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV z listem motywacyjnym na adres e-mail:
rekrutacja.zgora@promibo.com w temacie maila prosimy o wpisanie treści
DORADCA MOBILNY ZIELONA GÓRA LUB KOORDYNATOR SPRZEDAŻY

W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych
(t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.\"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

Promibo Sp. Z O.O

Telefon: 797-024-156