Magister farmacji - do apteki w Zielonej Górze - Zielona Góra

Magister farmacji - do apteki w Zielonej Górze

Miasto: Ogłoszenia Zielona Góra, Region: Lubelskie

PRAFARM - Biuro Rekrutacji Farmaceutów, wpisany jest do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3590.
Obecnie dla naszego Klienta - apteki w Zielonej Górze poszukujemy Magistra farmacji.

Opis stanowiska 1:
• Apteka typu A, zlokalizowana w Galerii Handlowej
• Program Windows Kamsoft, trzy stanowiska ekspedycyjne
• Apteka czynna w godz; 8.00 - 20.30, w soboty 8.00 - 18.00,
w niedziele 10.00 - 15.00
• Zatrudnienie na pełen etat lub część etatu
• Zmianowy czas pracy

Opis stanowiska 2:
• Apteka typu B, zlokalizowana na osiedlu mieszkaniowym
• Program Windows Kamsoft, dwa stanowiska ekspedycyjne
• Apteka czynna w godz; 8.00 - 20.00, w soboty 9.00 - 15.00

Wymagania od kandydata:
• Ukończony staż
• Obsługa Pacjentów w zakresie realizacji recept
• Umiejętność udzielania porad Pacjentom i budowania zaufania

Pracodawca oferuje:
• Umowę o Pracę - dla osób zatrudnionych na pełen etat
• Umowę Zlecenie - dla osób zatrudnionych na godziny
• Wysokie wynagrodzenie podstawowe
• Kwartalną premię uzależnioną od wyników
• Pakiet szkoleń i atrakcyjnych dofinansowań
• Możliwość awansu

Uwagi:
• Aplikacje do oferty oraz kontakt wyłącznie za pośrednictwem PRAFARM
• Kandydaci PRAFARM otrzymują preferencyjne warunki i pełne wsparcie ze strony naszego biura, podczas procesu rekrutacyjnego

Autor ogłoszenia

Krzysztof Wronowski

Telefon: 505 056 165