PRACOWNIK PRODUKCJI - CIGACICE - Zielona Góra

PRACOWNIK PRODUKCJI - CIGACICE

Miasto: Ogłoszenia Zielona Góra, Region: Lubelskie

FX TEAM (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia - 6851) świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników.
Swoje działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu. Dla naszego klienta z branży elektronicznej poszukujemy:

Pracowników na produkcję

Główne zadania na stanowisku:
• Praca na linii produkcyjnej,
• Wykonywanie pomocniczych prac na produkcji,
• Dbanie o jakość wykonanego wyrobu,
• Pakowanie gotowych produktów,
• Praca przy prasach i zgrzewarkach,
• Praca przy prefabrykatach z wełny mineralnej.

Wybranym kandydatom oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy,
• Praca w gronie profesjonalistów w firmie, będącej liderem w branży,
• Działanie w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
• Możliwość zdobycia doświadczenia,
• Możliwość przejęcia przez firmę docelową.

Wymagania
• Wykształcenie min zawodowe,
• Zdolności manualne,
• Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany,
• Predyspozycje do pracy w pomieszczeniach z wysoką temperaturą,
• Solidność i punktualność,
• silna motywacja do pracy,
• umiejętność pracy w zespole,
• praca w pełnym wymiarze godzin,
• dokładność.

Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy na produkcji.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, CV ze zdjęciem i klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesłać na adres e.winkler@fxteam.pl z dopiskiem w temacie produkcja zgo-01.
Kontakt telefoniczny 664-043-509 (TYLKO: od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16!!!).
OFERTY NIEKOMPLETNE NIE BĘDĄ PRZEZ NAS ROZPATRYWANE!!!

Autor ogłoszenia

FX TEAM Sp. z o.o.

Telefon: 664043509

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - PRACOWNIK PRODUKCJI - CIGACICE